Pivní lázně Poděbrady

Pivní lázně Poděbrady – a navíc přímo v pivovaru! Však, kde jinde by měly být pivní lázně než v pivovaru? Jaké jiné pivo ochutnat v Poděbradech než to místní – Poděbradský zdroj – a zažít jedinečnou atmosféru místa, kde se pivo začalo vařit již v roce 1502. A proto jsme pro vás otevřeli v Poděbradech Lázně v pivovaru.


Lázně byly otevřeny na začátku roku 2015 jako další součást komplexu služeb Salonu Davidová. Rozsah nabídky služeb a kvalitní zázemí uspokojí i ty nejnáročnější požadavky.

O lázních Poděbrady

Lázně v pivovaru naleznete přímo v historické budově poděbradského pivovaru, v prostorách kde se dříve skladovaly bloky ledu pro chlazení piva. Masivní zdivo a důmysl našich předků vytváří skutečné genius loci tohoto místa.

Pivní lázeň je prastará lázeňská terapie, kdy suroviny, které se používají při výrobě piva ve formě koupele blahodárně působí na vaše tělo. Součástí procedury je i neomezená konzumace nepasterizovaného piva Poděbradský zdroj, které si sami čepujete.

V nabídce máme i přísadové koupele, kde speciální vonné esence a bubliny vzduchu, které procházejí koupelí skvěle promasírují vaši pokožku a navodí pocit uvolnění a klidu.

Pivní i přísadové lázně trvají asi hodinku a jsou vždy rozděleny na část s koupelí a část relaxační. V lázních máte absolutní soukromí, nikdo vás během procedury nebude rušit.

Na zakázku vyrobené dubové vany jsou vybaveny vzduchovými tryskami, bubliny vzduchu procházejí koupelí a jemně promasírují povrch vašeho těla. Teplota lázně je 38°C a v kombinaci s bublinkami vzduchu má blahodárný vliv na psychiku a uvolnění svalového napětí. Opravdu skvělý relax.

Kontaktní údaje

Petr David
Husova 24, 290 01 Poděbrady

Otevírací doba: Po – Pá 8:00 – 20:00
(So – NE dle objednávek)

Recepce: +420 603 326 397
E-mail: info@laznevpivovaru.cz