Sport & Relax areál Bozeňov nabízí širokou škálu ubytování s možností relaxace i sportovního vyžití. Ubytovat se můžete v tříhvězdičkovém wellness hotelu, penzionu nebo kempu. Pro fanoušky outdoorových sportů je k dispozici adrenalin park, antukové kurty, beachvolejbalové a multifunkční hřiště a nechybí ani dětské hřiště s prolézacím hradem. Pro ty, kteří raději relaxují, jsou připraveny masáže nebo wellness centrum s finskou saunou, parní lázní, nahřívacími vodními lůžky, whirlpool a jiné. Sport & Relax areál Bozeňov nabízí také možnost koupání v nedalekých přehradách.
Služby areál Bozeňov

V našem areálu si můžete vybrat ubytování, které vám bude vyhovovat. V srdci přírody na vás čeká luxusní Wellness hotel, moderní penzion i útulné chatky v kempu. Všechny typy ubytování mají jednu věc společnou – krásně si v nich odpočinete.

V našem areálu není dostupný mobilní signál, a proto můžete hodit všechen stres a starosti za hlavu a užít si krásnou přírodu v blízkosti Jeseníků. Od civilizace však odříznuti nebudete, v areálu hotelu a penzionu je zdarma wi-fi, hotelové pokoje mají vlastní pevné linky, kterých je dostatek i v areálu.

Restaurace: Moderní restaurace inspirovaná přírodními prvky má kapacitu 80 míst. Můžete si v ní pochutnat na jídlech, která naši kuchaři připravují z kvalitních a čerstvých surovin od místních dodavatelů. Prostory restaurace jsou nekuřácké.

Wellness

Odpočiňte si v naší venkovní vířivce. Milujete horkou koupel a masáž zároveň? Potřebujete ulevit od bolesti a načerpat ztracenou energii? Pak na nic nečekejte a spěchejte do naší vířivky.

Suchá finská sauna: Vstupte do horkého vzduchu, prosyceného vůní dřeva a vonných saunových esencí. Kombinace horkého vzduchu s minimální vlhkostí a teplotou 90 °C prohřeje do hloubky celé vaše tělo.

Parní lázeň s aromaterapií: Parní lázeň je velmi podobná sauně. Klima je v ní však jiné – mnohem vlhčí a ne tak horké. Tělo se zahřívá pomaleji než při relaxaci v sauně a vlhkost vzduchu dosahuje až 90 %.

Relaxační místnosti: V rámci wellness si můžete odpočinout v relaxačních místnostech. Na výběr máte příjemné prostředí venkovní terasy nebo vnitřní místnost s plameny hřejivého ohně.

Masáže: Nechejte se hýčkat a dopřejte svému tělu jednu z našich masáží. Zklidněte mysl antistresovou masáží, zregenerujte tělo sportovní masáží nebo potěšte své smysly při aromaterapeutické masáži.

Zábaly: Zábaly jsou intenzivní formou relaxace a péče o pokožku. Procedura je velmi oblíbená, tělu dopřeje uvolnění a uklidnění svalů i hydrataci pokožky spojenou s jejím zpevněním. Dle aplikované látky mají zábaly vedle podílu na zeštíhlení a tvarování těla mnoho významných účinků pro lidské zdraví. Zábaly si můžete vybrat z několika variant. Podle toho, jaká účinná látka se na tělo aplikuje a čím je ošetřené místo zabaleno. Běžné jsou zábalové fólie. Další variantou jsou zábaly v termovaku (tzv. infradece).
KONTAKT:

Sport & Relax areál Bozeňov
Dolní Bušínov 146
789 01 Zábřeh